film Wolverine online

Wolverine

Jde o další film natočený podle komixové předlohy, která nepochází odnikud jinud než z dílen samotného Marvels Comixs. Film Wolverine navazuje na filmovou řadu X-Men, ve které jsme se s ním taky prvně seznámili.

Obsazení a děj

Stejně jako tomu bylo v oblíbené řadě X-Men, do které Wolverine patří a filmově je z nich také snad nejoblíbenější postavou, i tady si roli velkého Wolverina vychutnal Hugh Jackman. Mezi další hvězdné tváře tohoto filmu patří například ještě Tao Okamoto, Ian McKellen, Jame Fraser, Brian Tee, Rila Fukushima, Hirojuki Sanada, Luke Webb, Famke Janssen, Will Yun Lee nebo nádherná Světlana Chodčenkova.

Děj je z počátku velice temný a ponurý. Logan se po událostech minulé doby a úmrtí Jean rozhodl opustit svou tehdejší identitu Wolverina a žije osaměle vprostřed lesa úplně mimo společnost. Jak už to tak ale bývá, tenhle život mu dlouho nevydrží. Přichází k němu japonská dívka se zvláštním vzkazem od starého přítele, kterému kdysi Logan zachránil život a který by mu za to chtěl na smrtelné posteli poděkovat. Logan tedy bez jakéhokoliv nadšení vyráží do úplně cizího světa japonské kultury. Film přináší hned několik zvratů, jedním z nich může být třeba to, že Logan přijde o svou nesmrtelnost a schopnost se léčit, tvůrci však zašli až tak daleko, že Wolverinovi sebrali i jeho nejtypičtější znak – teď už tak lehce nikoho nepoškrábe.

O filmu

Film je svou akčností naprosto stejně dobrý jako jiné „Marvelovky“. Objevuje se zde ale ještě víc napětí a mnohem víc nečekaných a ohromujících překvapení. Tento snímek je publikem trochu kritizovaný za to, že se ve scénách neobjevuje ani ta nejmenší kapička krve. Je to div především proto, že v komixu tečou krve celé řeky, ale celkový názor na film to určitě nemůže změnit.

V kinech byl film Wolverine k vidění od července 2007.

Kopírování textů je zakázáno - onlinefilmyzdarma.net - Filmy jsou přebírány od 3 strany, popisky k filmům jsou přebírány od oficiálního distributora pro ČR.

Если беспокоит гидроизоляция, то вам сюда Проникающая гидроизоляция