Vlk z Wall Street

Vlk z Wall Street - Wolf of Wall Street

Znáte Vlka Wallstreetu? Pusťte si tento film a vydejte se s Leonardem Di Capriem v hlavní roli na nespoutanou jízdu!

Vlk z Wall Street

Jeden z největších filmových zážitků roku 2013 byl právě tento film. Do kin nalákal rekordní počty lidí. Není divu, film měl obrovská lákadla, jako je legendární herec Leonardo Di Caprio, vynikající režisér Martin Scorses a scénárista Terenc Winter.

Příběh a děj

Film Vlk z Wall Street diváka zavede do naprosto divokého a nespoutaného životního příběhu Jordana Belforta – makléře dravého jako vlk. Takový pokažený Robin Hood, který bral bohatým, ale dával sobě. Tuto titulní roli na svá bedra vzal samozřejmě zářný Leonardo, který opět předvedl hvězdný výkon. Příběh filmu nás zavede do doby, kdy Jordan dokončí vysokou a zamíří na Wall Streetu, kde si splní sen a stane se burzovním makléřem. Což velmi rychle nakopne jeho nespoutaný životní styl. Alkohol, drogy, nekonečné párty a prostitutky. Jeho kariera stoupá a životní úroveň míří do neskonalých výšin. Pak ale přišel zvrat – 19. říjen 1987, kdy nastalo černé pondělí. Akciový trh se propadl nejhlouběji za dobu celého půlstoletí a Jordan byl mžiknutím oka bez práce.

Doba krize a cesta z ní

Jordan a jeho manželka se dostávají do finančních problémů. Jordan ale nelení a najde si na inzerát práci ve společnosti, která zprostředkovává malým společnostem jejich vstup na burzu. Největší výhoda pro Jordana? 50% provize z prodeje. Jordan využije své až božské nadání pro obchod na burze a rychle začne obchod rozjíždět ve velkém a brzo si založí vlastní firmu. Jak si ta povede?

Ztvárnění skutečnosti

Film je sice plný sprostých slov, drog a prostituce, ale na druhou stranu je skvěle vyvážen kvalitním humorem. Navíc je natočen podle skutečné události, takže má divák pocit opravdové autenticity.

Kopírování textů je zakázáno - onlinefilmyzdarma.net - Filmy jsou přebírány od 3 strany, popisky k filmům jsou přebírány od oficiálního distributora pro ČR.

Если беспокоит гидроизоляция, то вам сюда Проникающая гидроизоляция