Články

Příšerky s.r.o.

V roce 2001 na nás zaútočily animované obludky. A jak jinak, než roztomilostí a vtipem určeným hlavně dětem a mladším generacím. Pokud film pustíte před celou rodinou, jistě nic nezkazíte a filmem nevezmete náladu ani rodičům. Film je vystavěn na jednoduché zápletce, kterou pochopí i menší děti. Pro ně milá pohádka z netradičního prostředí, pro dospělé nenucené pásmo humorných scének a vtipných dialogů, které tak trochu narážejí na každodenní šeď zaměstnání.

Pokračovat ve čtení

Jurský park online

Jurský park

Jurský park je nezapomenutelná Spielbergova dinosauří klasika natočená roku 1993. Velmi rychle se stal přelomovým snímkem a to hned ze dvou důvodů: díky jurskému parku poskočili mílovými kroky počítačové a grafické animační technologie a navíc se jedná o skoro první film na dinosauří téma.

Pokračovat ve čtení

Smrtonosná past

Smrtonosná past

Epická a slavná americká akční klasika prošpikovaná sarkastickými vtípky, která položila základy tomuto žánru, vtrhla do kin jako něco naprosto nového a nečekaného. Stalo se tak roku 1988 a Smrtonosná past se stala klasikou. Příslovečnou pastí se stal obrovský mrakodrap, kde uvízl Bruce Willis spolu s 12 teroristy, kteří budovu ovládli a zaminovali a navíc zde drží několik desítek rukojmí včetně Johnovy (hraje Bruce) manželky

Pokračovat ve čtení

Pelíšky online film

Pelíšky

Pelíšky – tak se jmenuje film, který se stal snad nesmrtelnou českou klasikou. Svou kvalitou i hereckými výkony patří opravdu k těm nejlepší, které se našemu národu podařilo zplodit. A patří k těm filmům, které každý rok hrají v televizi před Vánocemi a každý rok se na něj s radostí všichni dívají. Málokde zní tolik oblíbených jmen českých herců najednou a zároveň film podává i po léta neutuchající zdroj zábavy.

Pokračovat ve čtení

Americká krása

Americká krása

V roce 1999 vešel do kin film Americká krása, který dal divákům možnost poznat stinnou stránku amerického snu.

Jestli chcete správný tip na film, Americká krása je tím pravým. Vypráví příběh o dvou manželích: Lester a Carolyn jsou svoji už dlouhou řadu let a mají snad vše, co si můžete přát. Krásný dům na předměstí, úspěšnou dceru, která studuje na prestižní střední škole. Dokonce mají i zaměstnání, jenž je naprosto naplňuje. Naprostá idyla a ideál splněného amerického snu.

Pokračovat ve čtení

Další články...

Kopírování textů je zakázáno - onlinefilmyzdarma.net - Filmy jsou přebírány od 3 strany, popisky k filmům jsou přebírány od oficiálního distributora pro ČR.

Если беспокоит гидроизоляция, то вам сюда Проникающая гидроизоляция