Články

Rebelka

Rebelka

Nová dimenze animovaných filmů – právě tu roku 2012 odstartoval film Rebelka, který vás nenechá na pochybách, že dobré animované filmy nevymizely a ještě více se začínají blížit skutečnosti svojí dokonalou hravostí detailů a fyzikou pohybu. Zvláště Rebelčiných vlasů, které jsou dlouhé, nespoutané a dokonale zrzavě-zlaté.

Pokračovat ve čtení

47 Róninů

47 Róninů

Chcete vidět skvělého Keanu Reevese ve filmu o japonských samurajích? Film 47 Róninů je tu pro vás! Film vychází z původní japonské legendy o róninech, kteří se vydají na cestu ve snaze pomstít svého pána. Původní japonští samurajové totiž měli za úkol chránit svého pána nebo mistra. A to i jeho čest po smrti. A jestliže jejich pán zemřel, ze samurajů se stalo něco jako duchové – róninové.

Pokračovat ve čtení

film Nezapomeň na mě

Nezapomeň na mě

Od roku 2010 si můžete vychutnávat film, který se dá charakterizovat jako „tak trochu jiná romance. Film Nezapomeň na mě na první pohled vypadá jako tuctová a obyčejná americká romantika, kterých jsou v televizi stovky. Nezapomeň na mě se ale v mnohém liší: Robert Pattinson zde ztvárňuje svoji první opravdovou a seriózní roli, a světe div se – pravdu je to herec! Klasickou romantičnost stírá i skutečnost, že romantika zde má vcelku malý prostor pro realizaci. Film se totiž spíše zabývá zajímavými osobnostmi příběhu a dějovými zvraty, než dlouhými scénami zamilovaného páru.

Pokračovat ve čtení

film Na vlásku ke shlédnutí

Na vlásku

Roku 2010 vyšel vtipný animák podle oblíbené pohádky bratří Grimmů Na vlásku. Disneyovská adaptace klasické Grimmovské pohádky potěšila mnoho mladých diváků i jejich rodičů, kteří je doprovázeli do kina. Přitom pohádka Na vlásku je zářným příkladem filmu, který není jen pro jedno zhlédnutí, ale dovedete se na něj kouknout po určité době se zalíbením znovu.

Pokračovat ve čtení

Nedotknutelní online

Nedotknutelní

Francouzský film posledních třicet let nic moc extra nevydává, alespoň ne v masovém měřítku pro běžná kina. Roku 2011 však nastala změna, když do kin přišla francouzská novinka Nedotknutelní. V tu chvíli celá Francie mohla říct, že se jim něco opravdu skvělého povedlo

Pokračovat ve čtení

Další články...

Kopírování textů je zakázáno - onlinefilmyzdarma.net - Filmy jsou přebírány od 3 strany, popisky k filmům jsou přebírány od oficiálního distributora pro ČR.

Если беспокоит гидроизоляция, то вам сюда Проникающая гидроизоляция