Články

Hobit: Šmakova dračí poušť

Hobit: Šmakova dračí poušť

Hobit byl do nedávna znám jenom ve své knižní podobě. Autorem není nikdo jiný než J. R. R. Tolkien, jehož jméno zná široká veřejnost snad jakékoliv věkové kategorie a největší zásluhu na tom nese právě knižní a především i filmová trilogii Pán prstenů. Oproti Pánovi prstenů je Hobit sice jenom jedna poměrně tenká knížečka s mnohem více pohádkovým motivem, ale i přesto se režisér Peter Jackson rozhodl pro poměrně riskantní krok – udělat i z Hobita filmovou trilogii.

Pokračovat ve čtení

Vlk z Wall Street

Vlk z Wall Street

Znáte Vlka Wallstreetu? Pusťte si tento film a vydejte se s Leonardem Di Capriem v hlavní roli na nespoutanou jízdu! Jeden z největších filmových zážitků roku 2013 byl právě tento film. Do kin nalákal rekordní počty lidí. Není divu, film měl obrovská lákadla, jako je legendární herec Leonardo Di Caprio, vynikající režisér Martin Scorses a scénárista Terenc Winter.

Pokračovat ve čtení

Hunger Games: Vražedná pomsta

Hunger Games: Vražedná pomsta

Tento film se řídí předlohou stejnojmenného knižního hitu, jehož autorkou je Suzanne Collins. Rok 2012 nám přinesl první díl této trilogie. Na plátnech kin jsme zatím viděli první díl, který se jmenoval pouze Hunger Games a oproti zbývajícím dílům ho režíroval Gary Ross. U Vražedné posty a připravovaného třetího dílu Síla vzdoru se režie ujímá Francis Lawrence, Síla vzdoru bude nakonec navíc takový dvojfilm, protože se tvůrci rozhodli rozdělit ho na dvě části.

Pokračovat ve čtení

film Wolverine online

Wolverine

Jde o další film natočený podle komixové předlohy, která nepochází odnikud jinud než z dílen samotného Marvels Comixs. Film Wolverine navazuje na filmovou řadu X-Men, ve které jsme se s ním taky prvně seznámili.

Pokračovat ve čtení

Na Hraně zítřka

Na Hraně zítřka

Edge of Tomorrow je nejnovějším filmem režiséra Douga Limana. V českém znění ho známe spíš jako Na hraně zítřka. Jde o filmový sci-fi snímek, který sice nemá tak docela nový a nikde doposud nepoužitý nápad své dějové linie, ale zato vše dohání svou zábavností, atmosférou, napětím, skvělými kostýmy a akcí. I tento film, jak už je to v poslední době více a více časté, vzešel ze stejnojmenné knižní předlohy, jejímž autorem je Hiroši Sakurazaka. Hlavní hvězdou filmu je navíc idol ženských srdcí Tom Cruise v roli podplukovníka Billa Cage a po jeho boku stojí nádherná Emily Blunt jako Rita.

Pokračovat ve čtení

Další články...

Kopírování textů je zakázáno - onlinefilmyzdarma.net - Filmy jsou přebírány od 3 strany, popisky k filmům jsou přebírány od oficiálního distributora pro ČR.

Если беспокоит гидроизоляция, то вам сюда Проникающая гидроизоляция