Star Wars: síla se probouzí ke shlédnutí online

O filmu

Ať už jste fanouškem série Hvězdných válek nebo ne, film rozhodně stojí za zhlédnutí. Film je natáčen záměrně tak, aby mnohé zůstalo utajeno a nevysvětleno, záměrem je, aby se diváci těšili na další film, videohry, knížky a další. Ve filmu nečekejte převratný děj ani nové zápletky. Film natočil režisér J. J. Abrams. Za kamerou stál Daniel Mindel. (stál mimo jiné za kamerou u natáčení Star Trek a Mission Impossible 3).  Scény mají hbitější tempo oproti původnímu režírování G. Lucase, můžete se těšit na originální záběry. Ve filmu nechybí ta pravá Star Wars atmosféra na kterou jsou fanoušci zvyklí. Studio Disney nabídlo režiséru Lucasovi za sedmou epizodu čtyři miliardy dolarů.

Děj filmu a obsazení

Ve filmu jako v předchozích epizodách nechybí známé postavy jako princena Leia, Han Solo a moudrý mimozemšťan mluvící v hádánkách. Opět jde ve filmu o ochranu kosmické základny a nepřítele, kteří se ji snaží zničit. V sedmé epizodě se těšte také na řadu nových postav – voják Finn, sběračka šrotu Rey.  Děj filmu je zasazen do doby třicet let po pádu Impéria, Luke Skywalker zmizel a nikdo netuší kam, První řád i Odboj se ho snaží najít. Důležitou informaci vedoucí k jeho nalezení skrývá kulovitý droid BB-8.  Jen Luke Skywalker je schopen vzkřísit dávnou moc Jediů a díky tomu porazit Impérium.

Ve filmu zůstává původní duch předlohy, vyprávění příběhu je svižnější, modernější. Star Wars: síla se probouzí je filmem především pro fanoušky této ságy, který je plný populárních postav.

Kopírování textů je zakázáno - onlinefilmyzdarma.net - Filmy jsou přebírány od 3 strany, popisky k filmům jsou přebírány od oficiálního distributora pro ČR.

Если беспокоит гидроизоляция, то вам сюда Проникающая гидроизоляция