Osm hrozných

2015, Spojené státy

Několik let po občanské válce se zasněženými kopci Wyomingu řítí dostavník. Veze se v něm John Ruth (Kurt Russell), lovec lidí, známý také jako „Kat", a Daisy Domergueová (Jennifer Jason Leigh). Jeho čeká odměna, vypsaná na její hlavu, ji soud a oprátka. Po cestě potkají dva muže – majora Marquise Warrena (Samuel L. Jackson), bývalého vojáka, ze kterého se také stal obávaný lovec lidí a Chrise Mannixe (Walton Goggins), jižanského odpadlíka, který o sobě tvrdí, že je novým šerifem ve městě, kam mají všichni namířeno. Když jim silná vichřice zabrání pokračovat v cestě, rozhodnou se hledat útočiště v dřevěnici u Minnie, která je oblíbenou zastávkou dostavníků. Ve dveřích je však nevítá majitelka, ale několik cizinců, kteří se rozhodně netváří přívětivě. Nad horským průsmykem zuří sněhová bouře a osm pocestných začíná tušit, že se do města asi nedostanou.

Komentáře (2)

 • Bobr

  Bobr

  12 květen 2016 v 19:43 |
  Bla bla bla, negr, bla bla bla... O čem tenhle film jako je? Plitký příběh roztáhnutý do celovečerního filmu... Jo asi z toho vážně byl nejlepší ten český soundtrack :)
 • Prey

  Prey

  27 březen 2016 v 11:18 |
  Jo, na tomhle je asi opravdu nejlepší ta hudba, která byla nahraná v ČR, jinak dvě hodiny nudy. Quentin Tarantino se dvakrát nevytáhnul... Nuda a nuda...

Napsat komentář

Komentujete jako host.

Kopírování textů je zakázáno - onlinefilmyzdarma.net - Filmy jsou přebírány od 3 strany, popisky k filmům jsou přebírány od oficiálního distributora pro ČR.

Если беспокоит гидроизоляция, то вам сюда Проникающая гидроизоляция