Online filmy zdarma ke shlédnutí

Otevřená online databáze filmů a seriálů, které můžete sledovat online, bez poplatků a nutnosti registrace. Zbrusu nová online filmotéka, která Vám přináší více než 10 tisíc titulů světové kimenatografie zcela zdarma. Všechny nabízené filmy jsou ke shlédnutí zdarma, přímo z okna vašeho prohlížeče, není potřeba instalovat žádný softwarte ani se přihlašovat přes různé účty. Zkrátka jenom přijdete, vyberete si svůj online film ke shlédnutí a dále se již jenom dobře bavíte. Celá naše filmová databáze je přehledně rozdělena dle žánrů, herců, roku vzniku či země vzniku, můžete tak jednoduše filtrovat své oblíbené filmy či objevit zapomenuté klenoty při brouzdání archivem filmů.

Válka o planetu opic

Existuje celá řada legendárních filmových sérií, ta o Planetě opic z druhé poloviny dvacátého století však patří bezesporu mezi ty nejpozoruhodnější. Když proto na začátku tohoto desetiletí přišli filmaři s nápadem nového zfilmování událostí, které vzniku Planety opic předcházely a v původní sérii jsou zastoupeny spíše v její druhé části, dívali se na tento úmysl fanoušci s despektem. Dnes již je možné konstatovat, že se jejich obavy nenaplnily a světlo světa spatřily již tři vynikající snímky plné úžasných efektů!

Po filmech Zrození Planety opic a Úsvit Planety opic se nyní v kinech objevuje Válka o Planetu opic. Režie se chopil Matt Reeves a diváci se rozhodně nudit nebudou. Na obzoru je totiž rozhodující střet mezi lidmi a opicemi o budoucnost této planety! Vůdcem opičího klanu, který se na začátku příběhu neocitá zrovna v růžové situaci, je opět inteligentní šimpanz Caesar. Musí se však schovávat po lesích a navíc se neustále se svou opičí družinou střetává s nesmiřitelným plukovníkem McCulloughem v precizním podání Woodyho Harrelsona a jeho vojáky.

Na třetím dílu nové série je opět nutné ocenit bezezbytku to, co je kladem i předchozích snímků. Divákům se dostane bohaté výpravy i akčních scén, tvůrci však především nezapomněli na vynikající příběh! Caesar se přitom nemusí potýkat „jen“ s fanatickým plukovníkem McCulloughem, ale zajímavou postavou je i šimpanz, který dokáže mluvit stejně jako on, i když nemá jeho pohnuté životní zkušenosti. Jeho zásluhou se lze v průběhu filmu dokonce i několikrát pousmát.

Navštívit Válku o Planetu opic v kině rozhodně za vydané peníze stojí. Příznivci celé série se pak již mohou těšit na její další díl, protože v říjnu minulého roku bylo oficiálně oznámeno, že jeho příprava již začala. Podle vyjádření představitele Caesara Andyho Serkise se navíc rozhodně nemusí jednat o epilog!

Sledujte přes 10 tisíc online filmů

Ano v naší online databázi filmů najdete více než 10 tisíc filmových hitů i klasiky, která je volně ke shlédnutí. Všechny filmy se pouští přímo v okně vašeho prohlížeče, stačí si tedy vybrat. Sledování filmů je velice jednoduché, svůj oblíbený film vyberete z přehledně rozdělené nabídky, nebo jej vyhledáte pomocí vyhledávání. Můžete také zkusit náhodný filmový hit, který Vám náš systém sám vybere. Kliknutím na příslušný film se dostanete na jeho kartu, kde zjistíte zajímavosti o filmu, jeho herecké obsazení, či např. komentáře ostatních uživatelů, kteří film sledovali. Také zde najdete přímo okno, ve kterém lze film spustit a sledovat jej online. Film lze jednoduše přepnout na celou obrazovku, tak aby Vás při jeho sledování nic nerušilo.

Filmy ke stažení zdarma

S námi za sledování online filmů nic neplatíte. Navíc si můžete většinu z nich zdarma stáhnout přímo do vašeho počítače tak, aby jste si je mohli pustit i po tom, co přestanete být online na internetu. Stažení jednotlivých filmů i seriálů je velice jednoduché, přímo v okně, kde požadovaný film sledujete online, kliknete v nastavení na položku stáhnout film. Všechny filmy se defaultně stahují ve formátu avi, které nabízí nejlepší kompromis mezi kvalitou a velikostí. Samozřejmě můžete přenastavit stahování filmů na požadovanou kvalitu. Pro všechny ostatní, kdo mají stálé připojení k internetu však doporučujeme sledovat filmy online, je to mnohem pohodlnější a rychlejší než filmy stahovat do PC, kde Vám pouze zabírají místo.

Více než 35 000 hodin zábavy

Nudí Vás stále dokola stejné pořady a filmy v televizi? U nás se můžete online sledovat téměř celou světovou filmografii, stačí si vybrat oblíbený film nebo seriál a pustit si ho online. Náš systém Vám navíc rád poradí další podobné filmy. Naopak nevíte na co se podívat? Stačí zadat žánr nebo jakkoliv specifikovat, na co máte náladu a naše online filmotéka pro Vás vybere to nejlepší sama. Nově jsme do naší nabídky zařadili také více než 200 nejúspěšnějších online seriálů, které si můžete také pustit. Namátkou vyberme třeba Simpsonovi, MASH, Futuramu, Přátele či řadu dalších, které patří mezi klenoty televizního éteru. V nabídce najdete také české online seriály ke sledování. Ty jsou vždy přehledně rozděleny dle jednotlivých epizod, mezi kterými lze jednoduše přepínat pomocí jednoho kliku. Sledování filmů a seriálů online nebylo nikdy jednodušší.

Kopírování textů je zakázáno - onlinefilmyzdarma.net - Filmy jsou přebírány od 3 strany, popisky k filmům jsou přebírány od oficiálního distributora pro ČR.

Если беспокоит гидроизоляция, то вам сюда Проникающая гидроизоляция