Deadpool

Deadpool je nový snímek z roku 2016 o superhrdinovi, který je založen na příběhu slavných Marvelovských komiksů. Jde o osmý díl ze série X-Men. Tvůrce filmu si očividně utahuje z komiksového klišé a vlastně i sebe sama. Komiksový antihrdina Deadpool nám byl poprvé představen v roce 1991 a pak ve filmu Xmen Origins: Wolverine. Svou podobu hrdinovi propůjčil herec Ryan Reynolds, který je zároveň producentem. Sledujte film Deadpool online právě teď přímo z vašeho prohlížeče, bez nutnosti stahování.

O filmu

Superhrdinský online film je nepřístupný mládeži do 15 let, je dalším posunem na cestě směrem ke zpracování komiksů do filmové podoby. Film nabízí poněkud brutální i vulgární pojetí. Humor je plný sexuálních narážek i infantilních a pokleslých vtipů. Scénář k filmu je z autorské dílny osvědčené dvojice Rhett Reese a Paul Wernick.  Deadpool je dokonalou představou antihrdiny. Samotný film se snaží prolomit stěnu mezi ním a divákem, zdůrazňuje ústřední komiksovou podstatu a komentuje zábavným způsobem pravidla komiksového žánru. Film měl menší rozpočet oproti konkurenčním trhákům, nečekejte tak přehršel bitek a přestřelek.

Děj filmu a obsazení

Představitelem hlavního hrdiny je Ryan Reynolds, jeho vyvolenou hraje brazilská herečka Morena Baccarin. Hlavní hrdina se na rozdíl od svých superhrdinských kolegů řídí především osobními pohnutkami. Původně byl Wade Rilson členem speciálních jednotek, po diagnostice rakoviny se podrobil experimentální léčbě v rámci programu Weapon X.  Díky tomu má nejen zmutované geny, ale i větší sílu a schopnost okamžitě hojených ran a také znetvořený vzhled. Nemůže se kvůli tomu ukázat své přítelkyni Vanesse. Rozhodne se pomstít svému doktorovi Freemanovi alias mutantovi Ajaxovi (hraje ho Ed Skrein) a zároveň musí zachránit svou dívku, kterou doktor unese. Jde tak o klasickou komiksovou zápletku.

Kopírování textů je zakázáno - onlinefilmyzdarma.net - Filmy jsou přebírány od 3 strany, popisky k filmům jsou přebírány od oficiálního distributora pro ČR.

Если беспокоит гидроизоляция, то вам сюда Проникающая гидроизоляция