Hunger Games: Vražedná pomsta

Hunger Games: Vražedná pomsta

Tento film se řídí předlohou stejnojmenného knižního hitu, jehož autorkou je Suzanne Collins. Rok 2012 nám přinesl první díl této trilogie. Na plátnech kin jsme zatím viděli první díl, který se jmenoval pouze Hunger Games a oproti zbývajícím dílům ho režíroval Gary Ross. U Vražedné posty a připravovaného třetího dílu Síla vzdoru se režie ujímá Francis Lawrence, Síla vzdoru bude nakonec navíc takový dvojfilm, protože se tvůrci rozhodli rozdělit ho na dvě části.

Obsazení a děj

V Hunger games divákům předvedou své herecké výkony osobnosti jako Jannifer Lawrence, Philip Seymour Hoffman, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson, Willow Shield, Amanda Plummer, Jena Malone, Elizabeth Banks, Kirk LaSalle, Stephanie Leigh, Bruno Gunn a ještě mnoho dalších.

Hlavní postavou jak knižní předlohy, tak samotného filmu je Katniss Everdeen. Čtenáři ji popisují jako nepříliš sympatickou postavu, ve filmu Hunger games jí svůj šarm však propůjčila Jannifer Lawrence a pohled na postavu Katniss získává najednou nových rozměrů. V druhém díle příběhu se řeší nejen milostný trojuhelník mezi naší hlavní hrdinkou a postavami Gale a Peeta, ale i politická situace země. Katniss svým chováním i překvapivou výhrou v sedmdesátém čtvrtém ročníku Hunger games inspiruje společnost k politickému převratu.

O filmu

Film Hunger games: Vražedná pomsta měl premiéru v roce 2013 a bylo možné ho v kinech sledovat hned v několika možných provedeních. Mohli jste film vidět s dabingem nebo v originálním znění s titulky, jako 2D, 3D, 4DX nebo jako velkoformátovou verzi IMAX.

O prvním díle bylo známo, že sice nebyl diváky přijat vůbec špatně, ale i přesto byl tak trošku nemastný a neslaný. O dvojce se to už říct nedá. Film má nejen nového režiséra ale i bojového ducha, je daleko akčnější a napínavější. Otázkou je, co přinesou další dva filmy v budoucnu.

Kopírování textů je zakázáno - onlinefilmyzdarma.net - Filmy jsou přebírány od 3 strany, popisky k filmům jsou přebírány od oficiálního distributora pro ČR.

Если беспокоит гидроизоляция, то вам сюда Проникающая гидроизоляция