Deadpool

Deadpool je nový snímek z roku 2016 o superhrdinovi, který je založen na příběhu slavných Marvelovských komiksů. Jde o osmý díl ze série X-Men. Tvůrce filmu si očividně utahuje z komiksového klišé a vlastně i sebe sama. Komiksový antihrdina Deadpool nám byl poprvé představen v roce 1991 a pak ve filmu Xmen Origins: Wolverine. Svou podobu hrdinovi propůjčil herec Ryan Reynolds, který je zároveň producentem.

Pokračovat ve čtení

Válka o planetu opic

Existuje celá řada legendárních filmových sérií, ta o Planetě opic z druhé poloviny dvacátého století však patří bezesporu mezi ty nejpozoruhodnější. Když proto na začátku tohoto desetiletí přišli filmaři s nápadem nového zfilmování událostí, které vzniku Planety opic předcházely a v původní sérii jsou zastoupeny spíše v její druhé části, dívali se na tento úmysl fanoušci s despektem. Dnes již je možné konstatovat, že se jejich obavy nenaplnily a světlo světa spatřily již tři vynikající snímky plné úžasných efektů!

Pokračovat ve čtení

Star Wars: síla se probouzí

Film Star Wars: síla se probouzí má za úkol volně navázat na epizody filmu IV až VI a zároveň rozdat karty pro další volné pokračování. Výprava, kostýmy i design světa vypadají stejně jako v předchozích epizodách. A vy máte možnost tento superkasovní film shlédnout zdarma online.

Pokračovat ve čtení

film Nymfomanka online

Nymfomanka

Snímek Nymfomanka je nejnovějším dítětem dánského režiséra Larse von Triera. Už při uveřejnění traileru bylo nad slunce jasné, že film způsobí mezi filmovým publikem rozruch. Larse von Trier jakoby si užíval, když je publikum jeho tvorbou šokováno. O tom jsme se už přesvědčili třeba u snímků jako Antikrist nebo Melancholie. Trailer k tomuto filmu byl stažen během několik desítek minut z youtube po svém uveřejnění. Největší otázkou, kterou publikum na tvůrce filmu doslova křičelo, bylo, zda budou herci ve snímku Nymfomanka spolu skutečně kopulovat. Na to přišla rychlá odpověď. Soulož ve filmu bude opravdu skutečná, nebudou však souložit herci, ale jejich doublové, jimiž budou profesionální pornoherci. Scény budou sestříhány tak, aby to vypadalo, že spolu souloží herci a divákovi nebylo nic divné.

Pokračovat ve čtení

Hobit: Šmakova dračí poušť

Hobit: Šmakova dračí poušť

Hobit byl do nedávna znám jenom ve své knižní podobě. Autorem není nikdo jiný než J. R. R. Tolkien, jehož jméno zná široká veřejnost snad jakékoliv věkové kategorie a největší zásluhu na tom nese právě knižní a především i filmová trilogii Pán prstenů. Oproti Pánovi prstenů je Hobit sice jenom jedna poměrně tenká knížečka s mnohem více pohádkovým motivem, ale i přesto se režisér Peter Jackson rozhodl pro poměrně riskantní krok – udělat i z Hobita filmovou trilogii.

Pokračovat ve čtení

Další články...

Kopírování textů je zakázáno - onlinefilmyzdarma.net - Filmy jsou přebírány od 3 strany, popisky k filmům jsou přebírány od oficiálního distributora pro ČR.

Если беспокоит гидроизоляция, то вам сюда Проникающая гидроизоляция