Deadpool

2016, Spojené státy, Kanada

Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. Vypadá dle vlastních slov jako „avokádo, které mělo sex se starším avokádem". I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool.

Komentáře (3)

 • Michal

  Michal

  12 květen 2016 v 20:07 |
  Tento film mohu jen doporučit. Určitě se u něho dobře pobavíte, je to tak trochu něco jiného, než na co jsme u dnešních filmů zvyklí.
 • Mirta

  Mirta

  27 březen 2016 v 11:07 |
  Ale proč by ne, mě se film Deadpool líbil a mohu ho doporučit. Oceňuji, že si ze sebe umí Marvel udělat srandu :)
 • Gabi

  Gabi

  17 březen 2016 v 19:52 |
  Mám rád komiksové filmy, ale když je někdo paroduje a střílí si z nich, nemůže se stát mým kamarádem. Ne, za mě prostě ne, i když uznávám, že to mělo vtip i spád. Tři hvězdy....

Napsat komentář

Komentujete jako host.

Kopírování textů je zakázáno - onlinefilmyzdarma.net - Filmy jsou přebírány od 3 strany, popisky k filmům jsou přebírány od oficiálního distributora pro ČR.

Если беспокоит гидроизоляция, то вам сюда Проникающая гидроизоляция